Plastová okna GL System

Plastová okna GL SYSTEM mají dokonalé vlastnosti moderního okna (zaoblené hrany, dorazové těsnění, rovné nebo předsazené křídlo). Zasklení je standardně provedeno čirým izolačním dvojsklem s hodnotou koeficientu prostupnosti tepla U=1,0 W/m2K. Okna jsou vyrobena z nerecyklovaného plastu s pozinkovanou ocelovou výztuhou o síle 2-3mm. Stavební hloubka rámu je 70 mm. Rakouské kování MACO otevíravě-sklopných oken je ve standardu vybaveno mikroventilací a pojistkou proti chybné manipulaci. Záruka na okna je 5 let. Okno může být osazeno různými typy skel včetně izolačních trojskel, ornamentálních, reflexních nebo bezpečnostních skel.

GL System
Light

Moderní design, velké množství denního světla a skvělé parametry v oblasti energetické účinnosti, vodotěsnosti, odolnosti proti větru a průvzdušnosti!

Light

GL System Energy

Moderní design, současná technologie a vysoká energetická úspora zajišťuje nižší poplatky za ohřívání!

Energy

GL System Energy Classic

Moderní design, současná technologie a vysoká energetická úspora zajišťuje nižší poplatky za ohřívání!

Energy Classic

GL System
Excellent

Nejprodávanější plastová okna!
Velmi dobré parametry tepelné izolace v atraktivní ceně, umožňuji výrazné ohraničení ztrát tepla v domech a bytech.

Excellent

GL System
Classic

Velmi dobré parametry tepelné prostupnosti a atraktivní design v jednom výrobku. Systém dvojitého těsnění.

Classic

GL System
PSK

Balkonové přesouvané dveře jsou dokonalé řešení zajišťující velký příliv světla do malých i velkých prostranství.

PSK

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme poradenství. Naše motto je poskytovat kvalitu a servis za nejlepší ceny na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku, včetně zaměření oken, vypracování cenové nabídky, demontáže starých oken, montáž oken, zednické začištění vlastními zedníky, odvoz a likvidaci odpadu.

Navíc každému zákazníkovi nabízíme bezplatnou kontrolu seřízení oken. Plastová okna i dřevěná eurookna servisujeme na požádání zákazníka až do konce záruční doby. Mluví za nás již stovky spokojených zákazníků, kontaktujte nás a budete jím také Vy...

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.