Výklopná garážová vrata

Garážová výklopná vrata jsou určena do rodinných domů nebo hospodářských budov a garáží. Vrata se skládají z pozinkovaného rámu, křídla a vodících stropních kolejnic. Standardně jsou vrata vybavena oboustrannou klikou se zámkem a vložkou. Křídlo vrat je z venkovní strany opláštěno trapézovým pozinkovaným plechem s vrstvou odolné polyesterové barvy a z vnitřní strany PVC palubkami. Výklopná vrata se otevírají ručně nebo pomocí pohonu s dálkovým ovládáním.

Rám výklopných vrat je zhotoven z pozinkovaných ocelových profilů.

Vrata se dodávají jak v nezateplené variantě, tak i jako zateplená a mohou být doplněna i o průchozí vstupní dveře a prosklení v podobě obdélníkových oken nebo ventilační mřížky.

Barevné provedení

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.