Garážová vrata

Zastupujeme řadu výrobců garážových vrat na českém trhu. Najdete u nás garážová vrata sekční, rolovací, výklopná či dvoukřídlá. Nabízíme kompletní servis od dopravy po celé ČR, odbornou montáž pro všechny typy garážových vrat až po demontáž a odvoz starých vrat. Vše za velice výhodné ceny. Nevíte si rady s výběrem vhodného typu? Zavolejte nám a my Vám rádi poradíme jaký druh garážových vrat je pro Vaše dispozice vhodný. Kalkulace a poradenství zdarma.

SEKČNÍ

Sekční vrata jsou ideálním řešením pro všechny typy garáží, dvojgaráží nebo vjezdů do hromadných garáží.

Sekční vrata

ROLOVACÍ

Rolovací vrata jsou ideálním řešením pro garáže, kde je kladen důraz na maximální využití prostoru.

Rolovací vrata

VÝKLOPNÁ

Jejich předností je snadné a rychlé použití, tichý provoz a díky jednoduché konstrukci dlouhá životnost.

Výklopná vrata

Dvoukřídlá

Křídlová vrata jsou tradičním řešením pro všechny garáže s omezeným vnitřním prostorem.

Dvoukřídlá vrata

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme poradenství. Naše motto je poskytovat kvalitu a servis za nejlepší ceny na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku, včetně zaměření, vypracování cenové nabídky, případné demontáže starých vrat, montáž garážových vrat, zednické začištění vlastními zedníky, odvoz a likvidaci odpadu.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.