Gl System PSK

Balkonové přesouvané dveře jsou dokonalé řešení zajišťující velký příliv světla do malých i velkých prostranství.

Barevné provedení

Technické údaje

Profil 5 komorový profil rámu a křídel proveden výhradně z prvotního materiálu v třídě A, s hloubkou 70 mm.
Sklo Tloušťka do 36 mm Ve standardní sadě jednokomorové sklo s vlastností pronikání tepla Ug = 1,0 W/(m²K) wg PN-EN674. Možnost instalace kompletu se třemi skly s vlastností U = 0,7 W/(m²K), maximální tloušťka zasklení 36 mm, možnost instalace skel se zvýšenou zvukovou izolací, tvrzeného skla, bezpečného, které zajišťuje proti krádeži, skla ozdobného a skla vrstvou proti slunečnímu záření.
Rám Ve standardu pozinkovaný, ocelový rám. Eventuelně rámeček Swisspacer Ultimate v různých barevných verzích.
Doplňky Možnost montáže automatického kování, které pomáhá v zavření sklopného okna. Ve standardní výbavě čtyři háčky proti vloupání.
Posílení Posílení rámu - pevné, ocelové (uzavřené). V případě plného posílení háčky proti krádeži jsou přišroubovány k oceli.
Těsnění Možnost montáže automatického kování, které pomáhá v zavření sklopného okna. Ve standardní výbavě čtyři háčky proti vloupání. Ve standardní výbavě je těsnění vyplňující dolní žlábek.
Barevná škála Systém dostupný v 43 barvách fólie Renolit na bílém a hnědém jádru.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.