O společnosti

Firma LM OKNA – Michal Sochorek je flexibilní rodinná firma s veškerým zázemím a s velkou snahou dodávat zákazníkům kvalitu za nejlepší ceny. Firma byla založena v roce 2007 a od počátku se specializuje na prodej a montáž plastových oken, dveří a příslušenství (žaluzie, předokenní rolety, sítě proti hmyzu, parapety). Postupně byla nabídka rozšiřována o dřevěná okna (eurookna) a dveře, hliníkové dveře, interiérové dveře a garážová vrata. V roce 2008 jsme začali s montáží střešních oken a dodávkou střech. Ve stejném roce firma začlenila do nabízených služeb i zateplení a revitalizaci objektů.

V roce 2009 jsme se zapojili do programu Zelená úsporám. V rámci tohoto programu máme zaregistrované všechny dodávané okenní a dveřní profily, dále pak střešní okna a zateplovací materiály. Jsme cerfitikovaným dodavatelem pro výměnu oken, pro realizaci zateplení a foukané izolace. Začátkem roku 2017 se firma přestěhovala do Frýdku Místku kvůli lepší dostupnosti a skladovým kapacitám.

Kvalitní zpracování našich profilů je zaručeno pomocí nejmodernější výrobní technologie rakouské společnosti GRUBER&Co.GROUP , která umožňuje zpracování široké škály tvarových a barevných typů i atypickych tvarů oken. Právě díky nejmodernějším výrobním linkám, které jsou osazeny stroji renomovaných značek jako Rapid-Urban, Haffner, Weinig nebo Lisec, schopnými vyrobit až 7000 ks okenních jednotek denně, můžeme zajistit maximální rychlost a kvalitu dodávek našemu zákazníkovi. Kvalita oken je potvrzena i zapsáním námi dodávaných plastových profilů do Seznamu výrobků a technologií Zelená úsporám.

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme bezplatné poradenství. Naše krédo je poskytovat kvalitu a servis za nejlepší ceny na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku, včetně zaměření oken, vypracování cenové nabídky, demontáže starých oken, montáže nových oken, zednického začištění vlastními zedníky, odvozu a likvidace odpadu. Během záruční doby provádíme bezplatné seřízení oken (vč. pozáručního servisu).

Nabízíme Vám kvalitu a nejlepší cenu kvalitních oken na trhu. Ať už plastových, dřevěných nebo hliníkových. Zakládáme si na rychlém jednání a lidském přístupu. Mluví za nás již tisíce spokojených zákazníků. Pokud máte zájem o pružné jednání, ochotu a cenovou dostupnost, není lepší firma na trhu než firma LM OKNA. V průběhu let jsem osobně vyřídil na 6 tisíc zakázek od malých až po ty největší akce. Naše výrobky vyvážíme do všech krajů v Česku i do sousedních států. Z těchto důvodů vím, že naše firma je správná volba.

Michal Sochorek, LM OKNA

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.