Gl system LIGHT

Novinka!

Moderní design, velké množství denního světla a skvělé parametry v oblasti energetické účinnosti, vodotěsnosti, odolnosti proti větru a průvdzušnosti!

Barevné provedení

Technické údaje

Profil 5-ti komorový profil rámu a křídla vlastní výroby je vyroben výhradně z prvotního materiálu z třídy A s konstrukční hloubkou rámu a křídla 70 mm s 32% užším pohyblivým sloupkem se symetricky umístěnou hliníkovou klikou (pohledová šířka rámu a křídla je 108 mm, šířka pohyblivého sloupku je 112 mm). Velké množství denního světla a moderní prosklení díky větší prosklené ploše ve srovnání s tradičními profily.
Sklo Tloušťka skla do 36 mm.
Ve standardním provedení jednokomorové zasklení s koeficientem prostupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) podľa PN-EN674.
Možnost použití zasklení s koeficientem Ug = 0,7 W/(m2K).
Možnost použití zasklení se zvýšenou zvukovou izolací, tvrzené, bezpečnostní, protisluneční skla, proti vloupání a ornamentové zasklení.
Rám Ve standardu pozinkovaný ocelový rám. Volitelný rámeček Swisspacer Ultimate dostupný v různých barevných provedeních.
Doplňky MACO MULTI MATIC KS Se dvěma držáky proti vloupání ve standardu, povlak Silver-Look a podélně zahloubení na zásuvce, možnost závěsu ve vrubu zabezpečení, okno vybaveno blokádou proti špatnému zamknutí kliky a zvedák křídla *, mikro ventilace **. Moderní kování twin-fit umožňuje dvojité sklopení okna jedním pohybem kliky.
Posílení

Inovativní způsob umístění výztuže v komoře vlastní výroby má vliv na statiku a stabilitu systému. Velká komora výztuže ve srovnání s obdobnými systémy na trhu - ocelová výztuž s rozměry 35 mm x 24 mm x 2 mm. Standardní výztuž rámu a křídla - ocelová ve tvaru "c-profilu". Možnost použití plné výztuže v trámu. v případě plné výztuže jsou čepy proti vypáčení přišroubovány k oceli.

Těsnění Okno je vybaveno dvojitým systémem těsnění: vnější, vnitřní z EPDM dostupné v barvách: černá, šedá a grafitová.
Barevná škála Systém je dostupný v 43 barvách fólií Renolit na bílém a hnědém jádru.
Zvuková izolace V závislosti na použitém zasklení.
Tepelná izolace Uw = 1,3 W/(m2K)*

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.