GL system Energy Classic

Ideální řešení pro náročné!

Moderní design, současná technologie a vysoká energetická úspora, zajišťuje nižší poplatky za ohřívání!

Barevné provedení

Technické údaje

Profil 7 – komorové profily rámů a křídel vyrobené výhradně z prvotního materiálu, ve třídě A, a hluboké konstrukce 82 mm.
Sklo Maximální tloušťka skla je 48 mm.
Ve standardní nabídce komplet skla 4/18/4/18/4 se součinitelem pronikání tepla Ug = 0,5 W/(m2K).
Možnost instalace kompletu se čtyřmi skly vyplněnými kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K).
Možnost instalace skel se zvýšenou akustickou izolací, posíleného zabezpečení proti krádeži, s ornamenty nebo tmavšími - chránicích proti silnému slunečnímu záření.
Rám Ve standardní verzi je pozinkovaný ocelový rám, případně rám Swisspacer Ultimate dostupný v různých barevných variantách.
Doplňky MACO MULTI MATIC KS Se dvěma držáky proti vloupání ve standardu, povlak Silver-Look a podélně zahloubení na zásuvce, možnost závěsu ve vrubu zabezpečení, řešení v zajištění proti krádeži RC 2 a RC 2N, okno vybaveno blokádou proti špatnému zamknutí kliky a zvedák křídla *, mikro ventilace **. Moderní kování twin-fit umožňuje dvojité sklopení okna jedním pohybem kliky.
*V závislosti od výšky okna
** Pro okna s možností klasického otevírání spolu s otevíráním na ventilaci..
Posílení

Posílení rámu - ocelové (zamčené). V případě plného posílení je háček zabezpečující proti vloupání připevněn k oceli. Možnost aplikace posílení ze skleněného vlákna, což zajišťuje zlepšení tepelně - izolačních vlastností okna.

Těsnění Okno vybavené systémem trojitého těsnění: vnějšího, vnitřního s EPDM a centrálního ze zpěněného EPDM. Těsnění vnější a vnitřní jsou dostupné v černé, šedé a grafitové barvě.
Barevná škála Systém dostupný v 43 barvách fólie Renolit na bílém a hnědém jádru.
Zvuková izolace Rw = 35-46 dB (v závislosti od aplikovaných oken)
Tepelná izolace Uw = 0,59 W/(m2K)* s posílením ze skelného vlákna pro okno s vlastností Ug = 0,3 vyplněné kryptonem Uw = 0,81 W/(m2K)* s ocelovým posílením a kompletem oken Ug = 0,5 W/(m2K).
*Pro okna 1230x1480 mm

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.