GL system Excellent

Nejprodávanější plastová okna

Velmi dobré parametry tepelné izolace v atraktivní ceně, umožňuji výrazné ohraničení ztrát tepla v domech a bytech.

Barevné provedení

Technické údaje

Profil 5 komorový profil rámu a křídla vykonaný výhradně z prvotního materiálu ve třídě A, s hloubkuu 70 mm. 
Sklo Tloušťka do 36 mm. Ve standardní sadě jednokomorové sklo s parametry pronikání tepla Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674. Možnost instalace kompletu se třemi skly o parametrech Ug = 0,7 W/(m2K).
Rám Ve standardu pozinkovaný, ocelový rám. Eventuelně rámeček Swisspacer Ultimate v různých barevných verzích.
Doplňky MACO MULTI MATIC KS Se dvěma držáky proti vloupání ve standardu, povlak Silver-Look a podélně zahloubení na zásuvce, možnost závěsu ve vrubu zabezpečení, řešení v zajištění proti krádeži RC 2 a RC 2N, okno vybaveno blokádou proti špatnému zamknutí kliky a zvedák křídla *, mikro ventilace **. Moderní kování twin-fit umožňuje dvojité sklopení okna jedním pohybem kliky.
*V závislosti od výšky okna
** Pro okna s možností klasického otevírání spolu s otevíráním na ventilaci..
Posílení

Ve standardní výbavě posílení rámu a křídla z ocelového materiálu. Možnost instalace posílení v rámu. V případě plného posílení je háček zabezpečující proti vloupání připevněn k oceli.

Těsnění Okno vybavené systémem trojitého těsnění: vnějšího, vnitřního s EPDM a centrálního ze zpěněného EPDM. Těsnění vnější a vnitřní jsou dostupné v černé, šedé a grafitové barvě.
Barevná škála Systém dostupný v 43 barvách fólie Renolit na bílém a hnědém jádru.
Zvuková izolace Rw= 34-44 dB V závislosti od použitých okenních komponentů.
Tepelná izolace Uw = 0,89 W/(m2K)*
*Pro okna s rozměry 1500 x 1500 mm

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.