Dveře

Dveře dělají domov domovem. Máme dveře pro každý vkus. V nabídce máme venkovní i interiérové dveře. Jejich výběr je důležitým rozhodnutím, které ovlivní vzhled interiéru a exteriéru. Nabízíme vám široký výběr vstupních vchodových dveří - plastové, dřevěné, ocelové nebo hliníkové.

Zastupujeme řadu výrobců interiérových dveří - můžete si zvolit design, povrchovou úpravu, barvu, typ prosklení, typ otevírání nebo kování dveří. Povrch dveří může být klasický dýhovaný, lakovaný, potažený fólií s potiskem, různými typy odolného laminátu v široké nabídce barev a designů včetně 3D povrchu s dokonalou iluzí dřevěného povrchu.

Plastové vchodové dveře

Mezi nejprodávanější dveřé patří plastové vchodové dveře. Řešení, jaká nabízíme, jsou ideální pro klasické a energeticky úsporné stavby.

Plastové dveře

Dřevěné vchodové dveře

Vyrobené z třívrstvého dřevěného lepeného hranolu s vysoce kvalitní povrchovou úpravou se vyznačují dokonalou tvarovou stálostí a dlouhou životností.

Dřevěné dveře

Hliníkové vchodové dveře

Moderní a stabilní hliníkový profil. Vysoký komfort a minimální potřeba údržby spolu s dlouhou životností. Široká škála barev dle vzorníku RAL.

Hliníkové dveře

Plechové vchodové dveře

Hlavním bezpečnostním prvkem každého bytu jsou především vchodové dveře. Ocelové vchodové dveře jsou největším nepřítelem zlodějů bytů či domů.

Ocelové dveře

Interiérové dveře

Naše široká nabídka interiérových dveří vám umožní sladit dveřní křídlo s celkovým stylem interiéru i propozicemi místností. S výběrem Vám rádi poradíme.

Interiérové dveře

Kliky a doplňky

Velkým výběrem všech druhů dveří to u nás nekončí. V nabídce také máme široké příslušenství od klik po velkou nabídku typů skel či bezpečnostních prvků.

Kliky a doplňky

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme poradenství. Naše motto je poskytovat kvalitu a servis za nejlepší ceny na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku, včetně zaměření dveží, vypracování cenové nabídky, demontáže starých dveří, montáž nových dveří, zednické začištění vlastními zedníky, odvoz a likvidaci odpadu.

Navíc každému zákazníkovi nabízíme bezplatnou kontrolu seřízení dveří. Servisujeme na požádání zákazníka až do konce záruční doby. Mluví za nás již stovky spokojených zákazníků, kontaktujte nás a budete jím také Vy...

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.