Ocelové vchodové dveře

Ocelové vchodové dveře zvyšují bezpečí Vašeho domu či provozovny. Jsou vhodné do rodinných domů, ale skvěle ochrání také kanceláře nebo prodejny či provozovny. Námi dodávané vchodové dveře mají výborné izolační vlastnosti, vyznačují se kvalitním zpracováním a zajišťují dostatečnou ochranu.

Katalogy ocelových dveří:

Katalog ocelových vchodových dveří         Katalog ocelových vstupních dveří do bytu          Katalog pasivních ocelových vchodových dveří

Vchodové dveře

Široká nabídka kvalitních ocelových vchodových dveří. Výborné tepelně-izolační vlastnosti, V obytných budovách nebo pro komerční účel, jako vnější nebo vnitřní vchodové dveře.

Vchodové dveře

Vstupní dveře do bytu

Ocelové vstupní dveře do bytu s dřevěným rámem. Akustická izolace: Rw38 (db), dřevěná zárubeň.

Vstupní dveře do bytu

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme poradenství. Naše motto je poskytovat kvalitu a servis za nejlepší ceny na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku, včetně zaměření dveží, vypracování cenové nabídky, demontáže starých dveří, montáž nových dveří, zednické začištění vlastními zedníky, odvoz a likvidaci odpadu.

Navíc každému zákazníkovi nabízíme bezplatnou kontrolu seřízení dveří. Servisujeme na požádání zákazníka až do konce záruční doby. Mluví za nás již stovky spokojených zákazníků, kontaktujte nás a budete jím také Vy...

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.