Aluplast Ideal 5000

Systém s šířkou 70 mm, se středovým těsněním a pětikomorovým profilem. Systém Ideal 5000 tvoří profily, které už dnes splňují požadavky, které budou na okna kladeny v budoucnosti. Spojují v sobě nejmodernější technologii a maximální pohodlí. Robustní konstrukce profilů o šířce 70 mm a velké komory pro ocelovou výztuž zaručují optimální statické parametry a umožňují výrobu oken velkých rozměrů. Pětikomorová konstrukce naopak zajišťuje vysoké tepelně izolační vlastnosti a neprůzvučnost. Jedná se o profily se středovým těsněním, u nichž byla třetím těsněním oddělena tzv. suchá komora, ve které pracuje kování. To má vliv na dlouhou životnost kování.

Profil

5 - komorový profilový systém o šířce 70 mm, systém s 3 těsněním, struktura středního těsnění způsobuje odlišení tak zvaného „suchého boxu”, ve kterém se pohybuje kování, 13 mm přesunutí středu drážky kování od okraje rámu umožňuje používání širších háků, čímž se zvyšuje jeho odolnost proti vloupání, široký  rozsah možností a četná další řešení, zaoblené linie dodávají oknům moderní a harmonický vzhled, neviditelné těsnění výrazně zvyšuje estetiku okna, extrémně trvanlivé a moderní těsnění zajišťuje, že jsou okna těsná a spolehlivá, 5 - stupňové zkosení okraje rámu a okenního křídla zajišťuje optimální odvod vody,

Sklo

standardní jednokomorové zasklení se součinitelem prostupu tepla Ug = 1,1 W/m²K, 4/16/4 s použitím hliníkového distančního rámečku 

možnost používat  sklo: ozdobné, protisluneční, bezpečnostní proti vloupání, zvukotěsné  do šířky skel

Těsnění

výroba technologií TPE (termoplastický elastomer), s vysokou odolností vůči atmosférickým vlivům. Dodává se v šedé a černé barvě v závislosti na volbě barvy oken.

Součinitel prostupu tepla

Uw = 1,3W/m2K

Možnosti výroby

klasické okna otevírací, sklopné, otevíravo  -sklopné, pevný nebo pohyblivý sloupek s klikou asymetrickou nebo centrální (klika francouzská), v různých tvarech oblouky, trojúhelníky, lichoběžníky, kola atd.,

okna, balkonové dveře, balkonové dveře posuvné,

klasický rám po obvodu, nízký práh hliníkový s tepelnou vložkou, systému  bez prahový,

provedení barevných profilů je na jádře bílém, hnědém, karamelovém.

Barevné provedení

 

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.