Plastová okna Aluplast

Moderní technologie konstrukce profilů se vyznačuje originálními a harmonickými vzory a bohatou nabídkou doplňkových systémových řešení. Plastová okna Aluplast splňují požadavky moderního stavebnictví, spojují nejmodernější technologie a pohodlné užívání, a to za velmi příznivou cenu.

Aluplast
Ideal 4000

Pětikomorový profil Aluplast Ideal 4000 s dvojitým dorazovým těsněním, stavební hloubka 70 mm. Tento profil se vyznačuje výbornou odolností proti povětrnostním vlivům.

Ideal 4000

Aluplast
Ideal 4000 New

Šestikomorový profil Ideal 4000 New je novinka a nástupce profilů Ideal 4000. Díky vynikajícím hodnotám se stal velice oblíbeným u zákazníků. Stavební hloubka je 85 mm.

Ideal 4000 New

Aluplast
Ideal 5000

Tento profil se vyznačuje masivní a tuhou konstrukcí a díky trojitému těsnění nabízí nadstandardní izolační a optimální statické vlastnosti. Stavební hloubka je 70 mm.

Ideal 5000

Aluplast
Ideal 8000

Systém se stavební hloubkou 85 mm, se středovým těsněním a šestikomorovým profilem. Systém Ideal 8000 představuje jedinečnou nabídku, jejíž hlavní důraz je kladen na zvyšování energetických úspor a vysokou neprůzvučnost.

Ideal 8000

Aluplast
EkoSun 70 2D

Okno třídy komfort, které optimálně spojuje všechny vlastnosti, které jsou odpovědí na potřeby zákazníka a trhu. Tímto se také Eko Sun 70 stává zajímavou nabídkou pro každou průměrnou rodinu, pro kterou je stejně důležitá cena výrobku jako energeticky úsporné vlastnosti.

EkoSun 70 2D

Aluplast
EkoSun 70 3D

Eko Sun 70 3D vzniká z vysoce kvalitních 6-komorových profilů o šířce 70 mm, ideálním pro využití na stavbách rodinných a bytových domů. Výrobek se vyznačuje středovým těsněním, které má vliv na vysoké izolační vlastnosti proti hluku a atmosferickým vlivům.

EkoSun 70 3D

Aluplast
EkoSun 7

Systém Eko sun Seven je jistota, že výdaje na topení po mnoho let, budou na nejnižší možné úrovni. V současné době je jedním z nejmodernějších okenních systémů na našem trhu. Systém s 3 těsněním, 7 – komorový. Stavební hloubka 81 mm.

EkoSun 7

Aluplast
EkoSun 6

Je to šestikomorový profilový systém o hloubce 81 mm doplněný o dvě těsnění. Je vynikající bariérou proti povětrnostním vlivům. To umožňuje použít širokou škálu zasklení - od standardních do speciálních zasklení.

EkoSun 6

Aluplast
EkoSun 81 2D

EKO SUN 81 je profil pro zákazníky ,kteří hledají okna s vyníkajícími vlastnostmi, přičemž musí dbát o přijatelnou cenu. Vyroben je z vysoce kvalitního PVC, díky široke stavební hloubce profil zajišťuje dobré tepelné vlastnosti.

EkoSun 81 2D MAX

Aluplast
EkoSun 81 3D

EKO SUN 81 3D MAX je profil se středovým těsněním o dobrých tepelných a akustických vlastnostech. Tento systém zůstal zaprojektován s elegantním vzhledem a s nejnovějším trendem v okenním průmyslu.

EkoSun 81 3D MAX

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme poradenství. Naše motto je poskytovat kvalitu a servis za nejlepší ceny na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku, včetně zaměření oken, vypracování cenové nabídky, demontáže starých oken, montáž oken, zednické začištění vlastními zedníky, odvoz a likvidaci odpadu.

Navíc každému zákazníkovi nabízíme bezplatnou kontrolu seřízení oken. Plastová okna i dřevěná eurookna servisujeme na požádání zákazníka až do konce záruční doby. Mluví za nás již stovky spokojených zákazníků, kontaktujte nás a budete jím také Vy...

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.