Rolovací mříže

Rolovací mříže jsou ideální v případě zabezpečení výloh, obchodů, vjezdů, průjezdů a pasáží. Zhotovené z pevně pospojovaných dílů, které se pohybují v bočních vodicích lištách a navíjejí se na horní navíjecí buben. Lze je vybavit různým příslušenstvím pro komfortní ovládání. Chrání zajišťovaný prostor při zachování optimální viditelnosti zboží. Jsou vyrobeny z kvalitní pozinkované oceli nebo hliníku a mohou být povrchově upraveny práškovými barvami ve škále RAL. Mříž může být zajištěna centrálním nebo bočním bezpečnostním zámkem. Ovládání je buď manuální, nebo motorové.

Rolovací mříže MiniLook

MiniLook

Rolovací mříže EasyLook

EasyLook

Rolovací mříže SecuLook

SecuLook

Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme poradenství. Naše motto je poskytovat kvalitu a servis za nejlepší ceny na trhu. Našim zákazníkům nabízíme kompletní dodávku, včetně zaměření, vypracování cenové nabídky, případné demontáže starých vrat, montáž garážových vrat, zednické začištění vlastními zedníky, odvoz a likvidaci odpadu.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.