Partneři ve stavebnictví

Ploty, pletivo

Moravskoslezské drátovny a.s. vyrábí pletivo již od roku 2001 a je největším českým výrobcem pletiva. Je specialistou na ploty z pletiva s dlouhou životností. Firma také realizuje montáž plotů na míru. Nechte si udělat kalkulaci na výstavbu plotu přímo od výrobce! Nabízíme celou řadu příslušenství i pro stavbu plotu svépomocí. Mezi nejprodávanější drátěné ploty patří pletená pletiva, do této kategorie spadá oblíbené pozinkované poplastované pletivo Buchlovan, které se drží na špici v prodeji pletiv.Chtějte kvalitní ploty z kvalitního českého pletiva.
 

Stavební firma

Stavební firma v Ostravě Timo Invest se zabývá komplexní stavební činností - zateplení domů, fasády, revitalizace domů, hydroizolace, tesařské konstrukce, pokrývačské práce, železobetonové konstrukce, výstavba rodinných domů a komerčních objektů, generální dodávka staveb, plastová okna, dřevená a hliníková okna, vchodové i interiérové dveře, rekonstrukce interiérů, technický dozor investora a další. Profesionalita a spolehlivost - držíme dohodnuté termíny a průběh prací konzultujeme s klientem. Máme zkušenosti z nadnárodních společností...
 

Klimatizace

Využijte teamu vyškolených profesionálů v oboru klimatizací, průmyslového chlazení a tepelných čerpadel z firmy Klima Zajíček. Prodej, montáž, záruční i pozáruční servis klimatizací, tepelných čerpadel a chladících zařízení. Certifikace na osvědčené značky LG, Samsung, Panasonic a další. Doporučujeme - špička v oboru. Firma realizuje zakázky v rámci Moravskoslezského kraje, převážně v Ostravě, Opavě, Havířově a okolí. Klimatizace v Ostravě za nejlepší ceny od Zajíčka.
 

Nákladní autodoprava

Potřebujete převést stavební materiál na stavbu a vyložit přesně na místo určení? Naše vozy Iveco a MAN s dostatečnou nosností a nosnou plochou jsou vybaveny hydraulickou rukou. Délka hydraulické ruky je až 11,5m. Díky dostatečnému vozovému parku zajišťujeme veškeré zakázky výhradně našimi vozy, proto jsou naše ceny za nákladní autodopravu výhodné. Nákladní autodopravu v Ostravě zajišťuje firma Ramstav.  
 

Kuchyně v Ostravě

Znáte výhody kuchyní vyrobených na míru před těmi, které nakoupíte v obchodních řetězcích? Výška pracovní desky dle Vašich potřeb, možnost atypických řešení přímo do Vašeho interiéru, výběr ze stovek dekorů, využití nejnovějších kuchyňských systémů pro usnadnění a manipulaci, rozložení všech prvků na míru a mnohem více! Máme za sebou již stovky designových kuchyní na zakázku, shlédněte reference a další informace na našich webových stránkách kuchyně Ostrava .Stolařství Chejna je osvědčené stolařství s historií od roku 2007 a realizuje jen kvalitní produkty do interiéru.
 

Pronájem lešení

Naše firma nabízí lešení již od roku 2005. Jsme specialisté na fasádní rámové lešení, trubkové lešení, pojízdné hliníkové lešení a průmyslové lešení. Disponujeme dostatečným množstvím lešení na skladě. Využijte našich schopností a služeb v oblasti stavebního průmyslu, pomůžeme Vám s optimálním výběrem lešení pro Vaši stavbu nebo rekonstrukci podle konkrétních požadavků a specifik stavby. Více na našich stránkách Lešení Ramstav Ostrava  
 

Sádrokartony a stavební práce

Potřebujete rekonstruovat Váš interiér? Naše stavební firma je Vám plně k dispozici. Zabýváme se prodejem a montáží sádrokartonů, dále realizací půdních vestaveb, nabízíme rekonstrukce koupelen, kuchyní i celkově interiérů, zednické práce, podlahy i elektro práce, zateplování fasád. Nabízíme sádrokartony za nejlepší ceny, nejen v Ostravě a okolí. Naše stavební firma je tady pro Vás již od roku 1998. Za tu dobu jsme úspěšně realizovali přes 1000 zakázek.
 

Tepelná čerpadla

Stavíte či rekonstruujete novostavbu a řešíte možnou instalaci tepelného čerpadla? Rádi Vám poradíme! Zabýváme se prodejem, montáží i servisem tepelných čerpadel vzduch-voda a země-voda. Více informací se dozvíte na našem webu Tepelná čerpadla Ostrava - tepelná čerpadla za nejlepší ceny.
 

Stěhování bytů, domů a firem

Moderní stěhovací firma působící v Severomoravském kraji, ale stěhujeme i po celé ČR i v rámci Evropy. K dispozici 12 zkušených stěhováků a součástí našeho vozového parku jsou Iveco Eurocargo, Mercedesy E350 a dodávka Citroen Jumper pro menší zakázky. Díky nejnižší ceně za stěhování máme nejvyšší množství zakázek v regionu, a proto můžeme tyto nízké ceny i nadále udržet. Ke své práci používáme moderní techniku i kvalitní obalový materiál. Více na stěhování Ostrava. Potřebujete přestěhovat také ve Středních Čechách? Stěhujeme také pro města: Rakovník, Beroun, stěhování Příbram, Benešov, stěhování Kladno, Praha a další.
 

Rekonstrukce bytů

Pokud uvažujete nad rekonstrukcí bytu, je potřeba mít jasnou představu o kompletním rozsahu stavebních prací. Ideálně když budete mít zpracován 3D model či výkresy jednotlivých místností včetně vyznačených přívodů vody, odpadů, plynu apod. Nejlepší je nechat rekonstrukci na jedné stavební firmě, která bude odpovídat za veškeré práce. Odpadá pak starost s plánováním řemeslníků a většinou problémy s navazováním prací apod. Na rekonstruci bytu v Ostravě doporučujeme stavební firmu Timo profistavby, která zaručí hladký průběh prací a držení termínů.
 

Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.