Ostatní příslušenství

Nalepovací dělící příčka

Dokonalý dekorativní prvek, který jednoduchým způsobem změní vzhled okna. Díky snadné montáži lze dělicí příčku umístit přímo na povrch skla a v průběhu času ji podle potřeby vyměnit. Díky bohaté nabídce barev odpovídajících odstínům plastových oken může každý interiér získat ideálně sladěný doplněk, který perfektně umocní vytvořenou kompozici. Dostupné šířky: 26 mm, 46 mm a 66 mm. Lze vybrat meziskelní mřížky lakované (paleta RAL) a kašírované.

Meziskelní dělící příčka

Hliníková dělicí příčka tvořící alternativní řešení k nalepovací dělicí příčce s ohledem na techniku montáže jako dekorativního prvku skla. Vhodná pro zákazníky, kteří oceňují snadnou údržbu skleněného povrchu. Dostupné šířky: 8 mm, 18 mm, 26 mm a 45 mm. Lze vybrat meziskelní mřížky lakované ( paleta RAL) a kašírované.

Madlo

Hliníkové balkonové madlo je nepostradatelným doplňkem balkonových a posuvných dveří. Inovativní tvar a forma zajišťují neviditelný systém upevnění. Různá barevná provedení.


Rámečky

Termorámečky, obecně označované jako "teplé rámečky", představují vynikající řešení pro zákazníky, kteří staví úspory tepelné energie na první místo. Běžně se používají u tepelně izolačních skel v pasivním stavebnictví, neboť zlepšují tepelnou izolaci a zvyšují teplotu skla. Díky různé barevnosti umožňují dosáhnout nevšedního vzhledu.

Krytky na závěsy

Jednoduché a zároveň elegantní řešení. Sady krytek na plastová okna v bohaté paletě barev umožní dotažení úpravy interiéru až do nejmenších detailů. Různá barevná provedení.

 

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.