Iglo HS

Ideální řešení v případě instalace módních terasových a balkónových skleněných oken s velkými rozměry, které dodávají vnitřním prostorám unikátní charakter.

Barevné provedení

Technické údaje

Profil 7 - komorový autorský profil křídla, třída A, vyrobený výhradně z prvotních materiálů, křídla s hloubkou 82mm a 194mm rámem; Maximální hmotnost křídla až 400 kg.
Sklo

Standardní zasklení 4/18/4/18/4 součinitel prostupu tepla Ug = 0,5 W/(m2K). Možnost použít komplet se čtyřmi skly, naplněný kryptonem Ug = 0,3 W/(m2K). Maximální tloušťka zasklení 48 mm. Možnost využití skla se zvýšenou zvukovou izolací, kalené, bezpečné proti vloupání, ozdobné, s filtrem proti slunečnímu záření.

Rám Standardní pozinkovaný ocelový rámeček, volitelný rámečk Swisspacer je k dispozici v různých barevných variantách.
Doplňky Posuvná kování GU, standardní tři uzamykací závory a závora mikroventilace. S váhou až 400 kg.
Posílení Posílení rámu vyrobeného z vysoce kvalitních hliníkových profilů s tepelnými vložkami.
Těsnění Vnitřní velurové těsnění z EPDM. 
Barevná škála

Systém je k dispozici v 43 barvách fólie Renolit.

Práh

Práh PVC má výztuž s hliníkovým uzávěrem.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.