MB-45

Štíhlá a moderní konstrukce dveří.

Technické údaje

Profil Hliníkový profil s hloubkou 45 mm (rám) a 45 mm (křídlo).
Sklo K dispozici zasklení 24mm; možnost využití skel se zvýšenou zvukovou izolací, tvrzených, zabezpečených proti vloupání, ozdobných, s filtrem proti slunečnímu záření. Nabízíme široký sortiment dveřních výplní.
Rám Ve standardní sadě pozinkovaný ocelový rám, volitelný rám Swisspacer Ultimate k dispozici v různých barevných variantách.
Doplňky 3 závěsy; jednobodové západky; jako možnost troj bodová háková lišta.
Těsnění Ve standardní sadě těsnění skel vyrobené z EPDM.
Barevná škála Dle palety RAL a nátěry imitující dřevo dle Aluprof ColorCollection

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.