Hliníkové skládací dveře

Hliníkové harmoniky - originální a praktické řešení

Nadprůměrná pevnost a novátorský design zajišťující dlouhodobé užívání a optimální prosvětlení místností.

Technické údaje

Profil Profily systému mají tříkomorovou konstrukci s konstrukční hloubkou profilů 70 mm (zárubeň), 79 mm (křídlo) a s tepelnou přepážkou vyrobenou z polyamidu zesíleného skleněným vláknem. U systému MB-70HI jsou uvnitř profilů a v prostoru pod sklem navíc použity speciální izolační vložky.
Sklo

Dostupná jsou dvojskla o tloušťce do 50 mm. Ve standardu je jednokomorové dvojsklo se součinitelem prostupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) dle normy PN-EN674.

Možnost použití trojskla se součinitelem Ug = 0,5 W/(m2K). Možnost použití skel se zvýšenou zvukovou izolací, tvrzených, bezpečnostních, odolných proti vloupání, ornamentálních, protislunečních skel.

Rám Ve standardu pozinkovaný ocelový rámeček. Variantně rámeček Swisspacer Ultimate dostupný v různých barevných verzích.
Doplňky Kování Maco Multi Matic KS. Ve standardu dva závěsy odolné proti vylomení
Těsnění Těsnění skel a přivírací těsnění vyrobené z EPDM. Centrální těsnění je vyrobené z dvousložkového syntetického EPDM kaučuku: kompaktního a lehčeného.
Barevná škála Cca 200 barev z palety RAL.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.