MB-86 SI

Moderní hliníkový systém sloužící k provádění náročných tepelných a zvukových izolací elementů vnější architektury.

Technické údaje

Profil Profil systému má tří komorovou strukturu s hloubkou okenních profilů 77 mm (rám), 86 mm (křídlo) s termickou bariérou vyrobenou z polyamidu zesíleného pomocí skleněného vlákna s využitím doplňkové komory v termické bariéře.
Sklo

Jsou dostupné skleněné tabule do 65 mm; ve standardním provedení jednokomorové tabule s faktorem tepelné propustnosti Ug = 1,0 W / (m2K) wg PN-EN674. Je možné také využít 3sklenný rám s faktorem Ug = 0,5 W / (m2K) nebo 4sklenný s kryptonem Ug = 0,3 W / (m2K); je možné použít zasklení se zvýšenou zvukovou izolací, zpevněné tabule, tabule bezpečnostní, proti vloupání, s ornamenty, s ochranou proti slunečnímu záření,

Rám Pozinkovaný rám ve standardním provedení, jako varianta rám Swisspacer Ultimate, dostupný v různých barevných odstínech
Doplňky

Maco Multi Matic KS: ve standardním provedení dva jazýčky s ochranou proti vypáčení; okno, zajištěné proti nesprávnému zacházení, držák okenního křídla * a mikroventilace pomocí ventilační mezery **
* Podle výšky okna
** Pro okna s otevírajícími se křídly

Těsnění Těsnění u rámu a při místě zavírání z EPDM, centrální těsnění z dvousložkového syntetického kaučuku EPDM, tuhého i buněčného.
Barevná škála 200 barev podle palety RAL nebo imitace dřeva Decoral

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.