MB-70 HI

Moderní hliníkový systém sloužící k provádění náročných tepelných a zvukových izolací elementů vnější architektury.

Technické údaje

Profil Profily systému mají tříkomorovou strukturu s konstrukční hloubkou profilů okna o 70 mm (rám), 79 mm (křídlo) s tepelnou bariérou vyztuženou skelnými vlákny a použitím speciálních vložek uvnitř izolačních úseků, a v prostoru pod sklem v systému MB-70HI
Sklo

k dispozici zasklení až do 50 mm; Ve standardní verzi jednokomorové zasklení, součinitel prostupu tepla Ug = 1,0 W / (m2K) PN-EN674; možnost verze se třemi okenními skly 3 U = 0,5 W / (m2K) nebo s kryptonem kde U = 0,3 W / (m 2 K); možnost využití skel se zvýšenou zvukovou izolací, tvrzených, bezpečných proti vloupání, ozdobných, se slunečním filtrem.

Rám Ve standardní verzí pozinkovaný ocelový rám, volitelný SWISSPACER Ultimate k dispozici v různých barevných variantách.
Doplňky Maco Multi Matic KS; ve standardu dvě západky proti krádeži; okno se zámkem proti nesprávné manipulaci *; mikroventilace **; * V závislosti na výšce okna ** Pro okna s možností ventilace
Těsnění Těsnění na zasklení z EPDM, centrální těsnění, dvousložkové EPDM ze syntetického kaučuku.
Barevná škála Barvy - 180 barvy RAL a barvení materiálů barvami dřeva.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.