Duoline

Dokonalé spojení trvalosti hliníku a estetiky dřeva

Barevné provedení

Technické údaje

Profil Možnost vybrat si z profilů tří hloubek: 68 mm, 78 mm, 88 mm ve třech dřevěných provedeních: tři nebo čtyři pevné hranoly: 450 + meranti, borovice a modřínu, a s hliníkovým uzávěrem zvenku.
Sklo

Standardní balíček se dvěma skly s tloušťkou 24 mm, součinitel prostupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674. Možnost instalace dvou, tří nebo čtyř skel.

Pro Duoline 68 mm - max. tloušťka zasklení 42 mm součinitel prostupu tepla Ug = 0,6 W/(m2K).

Pro Duoline 78 mm - max. tloušťka zasklení 48 mm součinitel prostupu tepla Ug = 0,5 W/(m2K).

Pro Duoline 88 mm - max. tloušťka zasklení je 50 mm, součinitel prostupu tepla Ug = 0,5 W/(m2K) při kompletu s třemi skly nebo Ug = 0,3 W/(m2K) při kompletu se čtyřmi skly s kryptonem.

Možnost využití skel se zvýšenou zvukovou izolací, tvrzených, bezpečných proti vloupání, ozdobných, s filtrem proti slunečnímu záření.

Rám Standardně pozinkovaný ocelový rám, volitelný Swisspacer Ultimate je k dispozici v různých barevných variantách.
Doplňky Maco Multi Matic KS; Ve standardu dvě západky proti krádeži; okno s blokádou proti nesprávné poloze kliky *; mikroventilace **; volitelné použití skrytého závěsu.
* V závislosti na výšce okna
** Pro okna s možností ventilace
Těsnění Ve standardním vybavení těsnění z EPDM a TPE.
Tepelná izolace Uw= 0,79 W/(m2K)*

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.