Softline HS

Elegantní posuvné dřevěné dveře v klasickém stylu!

Barevné provedení

Technické údaje

Profil Možnost vybrat si z profilů: 68 mm, 78 mm, 88 mm ve třech druzích dřeva: tři nebo čtyři pevné hranoly: meranti 450+, borovice a smrk.
Sklo

Standardní sada dvou skel tloušťky 24 mm součinitel prostupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674; Možnost instalace tří skel.

Pro Softline 68 mm - max. skleněná sada 32 mm Koeficient přenosu tepla Ug = 0,8 W/(m2K).

Pro Softline 78 mm - max. skleněná sada 44 mm Koeficient přenosu tepla Ug = 0,6 W/(m2K).

Pro Softline 88 mm - max. skleněná sada 54 mm Koeficient prostupu tepla Ug = 0.5 W/(m2K) v sadě s třemi skly.

Možnost instalace oken se zvýšenou zvukovou izolací, tvrdostí, zabezpečením proti vloupání, ozdobami a s filtrem proti slunečnímu záření.

Rám Ve standardní sadě pozinkovaný ocelový rám, volitelně SWISSPACER Ultimate je k dispozici v různých barevných variantách.
Doplňky MACO přesuvně - zvedací, ve standardní sadě dva háčky, mikroventilace.
Barevná škála

Barvy - široká nabídka krycích barev (paleta RAL) nebo transparentních barev.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.