Aluplast Ideal 8000

Systém se stavební hloubkou 85 mm, se středovým těsněním a šestikomorovým profilem. Systém Ideal 8000 představuje nabídku společnosti Eko-Okna, jejíž hlavní důraz je kladen na zvyšování energetických úspor a vysokou neprůzvučnost. To je možné díky zvýšení stavební hloubky profilů u série Ideal 8000 na 85 mm, zvýšení počtu komor v profilech a třem těsněním.

Profil

6-komorový systém o stavební hloubka 85 mm, systém s 3 těsněním, systém středního těsnění vybavený třemi těsněními, neviditelné těsnění výrazně zvyšuje estetiku okna, extrémně trvanlivé a moderní těsnění zajišťuje, že jsou okna těsná a spolehlivá, možnost dosáhnout pasivního okna výběrem energeticky efektivního balíčku

Sklo

dvoukomorové zasklení Ug = 0,5 W/m²K, 4/18/4/18/4

možnost použití skla: ozdobné, protisluneční, bezpečnostní proti vloupání, zvukotěsná do šíře 51 mm

Těsnění

výroba technologií TPE (termoplastický elastomer), s vysokou odolností vůči atmosférickým vlivům. Dodává se v šedé a černé barvě v závislosti na volbě barvy oken

Součinitel prostupu tepla

Uw = 0,83W/m2K

Možnosti výroby

pevný nebo pohyblivý sloupek, s asimetrickou rukojetí

vchodové dveře, balkonové dveře, dveře PSK

okna klasická, stejně jako v různých tvarech oblouky, trojúhelníky, lichoběžníky, kruhy a další

klasický plný rám po celém obvodu, nízký hliníkový práh, systém berprahový  fretless

v jádru bílém a hnědém

Barevné provedení

 

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.