Aluplast Ideal 4000 new

Moderní technologie konstrukce profilů se vyznačuje originálními a harmonickými vzory a bohatou nabídkou doplňkových systémových řešení. Okna splňují požadavky moderního stavebnictví, spojují nejmodernější technologii a pohodlné užívání.

Profil

6-komorový systém o stavební hloubce 85 mm, ve třídě „B”, systém s 2 těsněním, velká zesílená středová komora  zaručuje optimální statické parametry, pevné stěny zaručují větší stabilitu i trvanlivost/odolnost oken,  jakož i zvýšenou ochranu proti hluku a teplotním výkyvům, možnost zvolit zaoblené křídlo round-line nebo ploché soft-line, systém výztuže profilu vyrobený z pozinkované oceli, zaručuje pevnost, správnou funkci a neměnnost tvaru oken, moderní netuctový vzhled, extrémně trvanlivé a moderní těsnění zajišťuje, že jsou okna těsná a spolehlivá 

Sklo

standardní jednokomorové zasklení se součinitelem prostupu tepla Ug = 1,1 W/m²K, 4/16/4 s použitím hliníkového distančního rámečku 

možnost používat  sklo: ozdobné, protisluneční, bezpečnostní proti vloupání, zvukotěsné  do šířky skel

Těsnění

výroba technologií TPE (termoplastický elastomer), s vysokou odolností vůči atmosférickým vlivům. Dodává se v šedé a černé barvě v závislosti na volbě barvy oken.

Součinitel prostupu tepla

Uw = 1,36W/m2K

Možnosti výroby

okna, balkonové dveře, dveře PSK, pevný nebo pohyblivý sloupek jak s asymetrickou rukojetí, tak i  CPU,

okna klasické, stejně jako i v různých tvarech oblouky, trojúhelníky, 

lichoběžníky, kruhy atd.,

klasický plný obvodový rám, nízký hliníkový práh, systém bezprahový fretless,

v jádru bílém a hnědém.

Barevné provedení

 

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.