Aluplast Ekosun 70 3d

Je skutečností,že je okno ve své oblasti bezkonkurenční.Abychom splnili očekávání našich zákazníků, kteří hledají optimální řešení na dlouhou dobu, vyprojektovali jsme okno funkční, estetické, energeticky úsporné a co je nejdůležitější za přijatelnou a pro každého dostupnou cenu. Eko Sun 70 3D vzniká z vysoce kvalitních 6-komorových profilů o šířce 70 mm, ideálním pro využití na stavbách rodinných a bytových domů. Výrobek se vyznačuje středovým těsněním, které má vliv na vysoké izolační vlastnosti proti hluku a atmosferickým vlivům. Při využití středového těsnění jsou okna jednoznačně těsnější, což zvyšuje úspory energie a zamezuje ztrátám tepla. Díky oknům Eko Sun 70 3D máme záruku, že náš dům nebo byt bude teplý a tichý a vysoká kvalita výroby nám bude po mnoho let působit radost. Je třeba ještě dodat ,že okna jsou charakteristická elegantním a klasickým tvarem.

Profil

6-komorový profil o stavební hloubka 70 mm, možnost použití trojitého skla o šířce 36 mm, systém 3 - těsnění,

Sklo

standardní jednokomorové zasklení se součinitelem prostupu tepla Ug = 1,1 W/m²K, 4/16/4 s použitím hliníkového distančního rámečku, možnost používat sklo: ozdobné, protisluneční, bezpečnostní proti vloupání, zvukotěsné,

Těsnění

výroba technologií TPE (termoplastický elastomer), s vysokou odolností vůči atmosférickým vlivům. Dodává se v šedé a černé barvě v závislosti na volbě barvy oken

Součinitel prostupu tepla

Uw = 1,3W/m2K

Možnosti výroby

pevný nebo pohyblivý sloupek, s asimetrickou rukojetí, balkonové dveře, dveře PSK (nemožné na rámu Restoration), okna klasická, stejně jako v různých tvarech oblouky, trojúhelníky, lichoběžníky, kruhy a další, klasický plný rám po celém obvodu, nízký hliníkový práh, systém bezprahový fretless, v jádru bílém, hnědém, karamelovém.

Barevné provedení

 

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.