Parapety k oknům

Parapet s fólií

Vyrobený z ocelového plechu nejvyšší kvality, který je žárově pozinkovaný a následně opatřený dekorační fólií v šesti barevných provedeních. Nyní má nový tvar, a představuje tedy dokonalý doplněk elegantních a exkluzivních fasád. Odolný proti působení škodlivých venkovních činitelů, např. UV záření, vlhkost nebo teplota. Ideálně doplňuje okenní výplně. Dostupný v šířce od 100 do 400 mm. Barvy: ořech, zlatý dub, winchester, macore, mahagon, wenge

Komorový parapet

Parapet určený k montáži v interiéru, který se vyznačuje výjimečnou trvanlivostí a především odolností proti poškrábání. Snadno se zpracovává a udržuje čistý, je odolný proti působení vlhkosti, vody, vodní páry, a dokonce i UV záření. Díky velké mechanické pevnosti se vyznačuje vysokou odolností proti zatížení, promáčknutí a otěru. Jeho nejcharakterističtější vlastností je stabilita profilu. Dostupný v šířce od 100 do 500 mm. Barvy: bílá, mramor, olše, zlatý dub, ořech, grafit, wenge.

Hliníkový parapet

Vynikající volba z hlediska kvality a odolnosti proti působení atmosférických podmínek. K jeho přednostem patří především estetický vzhled a odolnost proti vlhkosti a chemickým prostředkům. Dostupný v šířce od 90 do 400 mm. Barvy: bílá RAL 9016, palisandr RAL 8019, tmavý dub RAL 8017, existuje také možnost nalakování parapetu v odstínu z barevné škály RAL.


Ocelový parapet

Parapet vyrobený z pozinkované oceli nejvyšší třídy, k použití v exteriéru. Vhodný k montáži na plastová okna, ale také na okna ze dřeva a hliníku. Je nejen elegantní a trvanlivý, ale i odolný proti působení atmosférických podmínek. Díky své unikátní struktuře je odolný proti vlhkosti, vzniku skvrn a působení chemických prostředků, včetně čisticích prostředků. Dostupný v šířkách od 90 do 400 mm a dále na speciální objednávku v šířkách z uvedeného rozsahu. Barvy: bílá, bronzová RAL 8017, bronzová RAL 8019, stříbrná RAL 9006, grafitová RAL 7024, dále nabízíme lakování v odstínech z barevné škály RAL podle představ a potřeb zákazníka.

SoftLine

Moderní hliníkový parapet s charakteristickou zaoblenou finální úpravou k použití v exteriéru, nabízíme zákazníkům ve dvou barevných provedeních: antická měď a antické stříbro. Standardně dostupný v následujících šířkách: 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 350 a 400 mm, možná je také dodávka v jiné šířce na speciální žádost zákazníka, která ovšem nesmí přesáhnout rozmezí 150–400 mm. Díky solidnímu provedení se ve srovnání s jinými parapety vyznačuje výjimečnou trvanlivostí, vynikající těsností a dobrou tuhostí.

 

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.