MB-77 HS

Velké a trvanlivé hliníkové posuvné dveře s moderním designem.

Technické údaje

Profil Hliníkový profil s tepelnou přihrádkou s hloubkou 174mm a křídlem 77mm, je k dispozici ve verzi Hi, se speciálními izolačními vložkami uvnitř prostoru pod okny.
Sklo

K dispozici zasklení do 55 mm. Ve standardní sadě jednokomorové zasklení se součinitelem prostupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674. Možnost využití sady se třemi skly Ug = 0,5 W/(m2K). Možnost instalace oken se zvýšenou zvukovou izolací, tvrdostí, zabezpečením proti vloupání, ozdobami a s filtrem proti slunečnímu záření.

Rám Ve standardní sadě pozinkovaný ocelový rám, volitelně Swisspacer Ultimate k dispozici v různých barevných variantách
Doplňky Přesuvně - zvedací, ve standardní sadě dva háčky, mikroventilace; možnosti vyhotovení křídla až do 400 kg.
Barevná škála

Bohaté barvy podle palety RAL - 200 barevných odstínů a barev dřeva Decoral.

Práh Hliníkový práh s tepelnou přehrádkou.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.