Kliky k oknům

Hoppe Secustic klíč

Klika vybavená mechanismem blokujícím otáčení, která tvoří nedílnou součást ochrany proti vloupání. Systém se dále vyznačuje charakteristickým zvukem mechanismu, který je slyšet při otočení kliky. Různé barvy.

Hoppe Secustic standard

Klika vynikající kvality, která výborně plní svoji funkci nejen díky svým technickým vlastnostem, ale také díky praktickému vzhledu a tvaru. Použití tohoto typu kliky je zárukou bezpečí a uživatelského pohodlí. Různé barvy.

Hliníková klika

Dokonalý doplněk každého druhu oken, který vnese do interiéru tradiční styl a je zároveň praktický a umožňuje snadno udržovat čistotu. Různé barvy.

 

Maco s tlačítkem

Moderní nabídka jako varianta ke klice s klíčem, vhodná zejména pro ty, kteří oceňují modernost ve spojení se zajištěním bezpečí. Různé barvy.

Maco standard

Hliníková klika, která našla svoje místo v naší nabídce s ohledem na svou odolnost a vzhled vyhovující požadavkům a potřebám našich nejnáročnějších zákazníků, zejména díky tomu, že je její povrch vytvořen technikou práškového lakování. Různé barvy.

Standardní klika

Jednoduché a funkční řešení pro každého. Jednoduchý design vhodný zejména do světlých interiérů. Různé barvy.

 

Maco s klíčem

Nabídka zvláště pro zákazníky s nejvyššími požadavky na bezpečnost. Díky použitému mechanismu je možné zabezpečit jak firemní objekt, tak soukromou budovu proti nežádoucímu zásahu zvenčí. Různé barvy.

MoonLight

Inovativní tvar kliky najde odezvu zejména u zákazníků, kteří oceňují především nekonvenční vzhled i u nejdrobnějších detailů interiérového vybavení. Spojení funkčnosti s moderním stylem. Různé barvy.

Standard s klíčem

Alternativní nabídka k modelu standard. Klika je vybavena klíčem, který chrání proti nežádoucímu otevření. Spojení klasického vzhledu s funkčností. Různé barvy.

 

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.