MB-45

Štíhlé a trvalé konstrukce, které umožňují tvorbu různých aranžmá.

Technické údaje

Profil Hliníkový profil s hloubkou 45 mm (rám) a 54 mm (křídlo).
Sklo

K dispozici na zasklení 24 mm; možnost využití skla se zvýšenou zvukovou izolací, tvrzených, bezpečných proti vloupání, ozdobných, s filtrem proti slunečnímu záření.

Rám Ve standardní verzí pozinkovaný ocelový rám, volitelný SWISSPACER Ultimate k dispozici v různých barevných variantách.
Doplňky Maco Multi Matic KS; standardní dvě západky proti krádeži; okno se zámkem proti nesprávné manipulaci *; mikroventilace **; * V závislosti na výšce okna ** Pro okna s možností ventilace
Těsnění Ve standardní verzi těsnění provedeno z EPDM.
Barevná škála Bohatá paleta 180 barev RAL.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.