Dřevěné skládací dveře

Dřevěné harmoniky - originální a praktické řešení

Originální vzory, klasický design a pokročilé technické řešení zaručují maximální tok světla.

Barevné provedení

Technické údaje

Profil Profil v systému Softline 68 ve třech druzích dřeva: 450 + meranti, borovice a modřínu.
Sklo

Standardní sada dvou skel tloušťky 24 mm součinitel prostupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674. Možnost instalace tří skel.

Možnost instalace oken se zvýšenou zvukovou izolací, tvrdostí, zabezpečením proti vloupání, ozdobami a s filtrem proti slunečnímu záření.

Rám Ve standardní sadě pozinkovaný ocelový rám, volitelně SWISSPACER Ultimate k dispozici v různých barevných variantách.
Doplňky Kování MACO MULTI MATIC KS.
Těsnění Centrální těsnění.
Barevná škála Široká škála krycích (paleta RAL) a transparentních laků; možnost využití nízkého prahu.

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.