Softline

Špičková dřevěná okna za skvělou cenu

Investice do nejvyšší kvality, ekologického řešení a klasické elegance.

Barevné provedení

Technické údaje

Profil Výběr z profilů se třemi hloubkami: 68 mm, 78 mm, 88 mm ze tří druhů dřev: meranti 450 +, borovice a smrk.
Sklo

Standardní balíček se dvěma skly v tloušťce 24 mm, součinitel prostupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674. Možnost instalace dvou, tří nebo čtyř skel.

Pro Softline 68 mm – max. zasklení 32 mm součinitel prostupu tepla Ug = 0,8 W/(m2K).
Pro Softline 78 mm – max. zasklení 44 mm součinitel prostupu tepla Ug = 0,6 W/(m2K).
Pro Softline 88 mm – max. zasklení 54 mm součinitel prostupu tepla Ug = 0,5 W/(m2K) v kompletu se třemi skly nebo Ug = 0,3 W/(m2K) v kompletu se čtyřmi skly s kryptonem. 

Možnost využití skla se zvýšenou zvukovou izolací, tvrzeného, bezpečného proti vloupání, ozdobného, sluneční filtr.

Rám Termické zařízení na odvod vody, které usnadňuje odvod vody; vnější a vnitřní podříznutí pod vnější profil, široká škála krycích (paleta RAL) a transparentních laků; možnost využití nízkého prahu.
Doplňky Maco Multi Matic KS; Ve standardu dvě západky proti krádeži; Okno s blokádou proti špatnému zamknutí *; mikroventilace **; volitelné použití skrytých závěsů * V závislosti na výšce okna ** Pro okna s možností ventilace
Tepelná izolace Uw = 0,79 W/(m2K)

On-line kalkulace

Chcete vědět konkrétní cenu za Vaši zakázku? S naší kalkulačkou budete vědět přesnou cenu oken či dveří do 24 hod.

Spočítat cenu

Nezávazná poptávka

Zanechejte nám kontakt na Vás a my se Vám ozveme zpět. Ve zkratce uveďte jaké zboží poptáváte, náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat.

Odeslat poptávku
Prvotřídníokna a dveřeza skvělé ceny

Nabízíme Vámkomplexní řešení

Chystáte se na rekonstrukci domu či bytu nebo plánujete rovnou stavbu nového rodinného domu? Naše společnost Vám nabídne nejmodernější okna, dveře, garážová vrata či vyřeší zateplení. Čím více produktů a služeb od nás objednáte, tím budete mít lepší cenu! Díky velkému počtu zakázek Vám také můžeme nabídnout bezkonkurenční ceny na kvalitní plastová okna GL System, Aluplast, Salamander či špičková okna a dveře systému HS. Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také interiérové dveře a doplňky.

Na trhu jsme již od roku 2007. V oboru máme řadu zkušeností a proto jsme Vám schopni poradit to nejlepší řešení pro Vaši stavbu či rekonstrukci. Spolehnout se na nás můžete také v záručním a pozáručním servise námi dodávaných výrobků. Kontaktujte nás, zaměření a cenová kalkulace je ZDARMA! Působíme v rámci Moravskoslezského kraje, kanceláře máme ve Frýdku-Místku.